1 / 3
BORBET - BS – Chrom 7J x15 zoll : LK 4x100
400 €
Цената е фиксна
12.05.2022 10:11

Охрид / Охрид

фелни - бандажи во одлична состојба ,без никакви оштетувања со четири завртки и сигурносен кључ за заштита од кражба
може испорака по брза пошта

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Гуми и Бандажи

Се продава од:

Oglasuvac
Потврден огласувач
071248235
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам