1 / 2
sobi vo Dojran
600 МКД
Цената не е фиксна
18.07.2018 14:27

Карпош / Скопје

Соба со 2 кревета (600 денари од вечер во Јули и август,септември 500 денари од вечер)
Информации на 070270704

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Се продава од:

Tanja
Потврден огласувач
070270704
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам