1 / 3
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR STROGI CENTAR
1 €
23.01.2017 09:11

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

47 m²

Греење:

Нема

ul.Marsal Tito br.96
Poranesni prostorii na Picerija ENJOY.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Kristina
Потврден огласувач
076423715
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам