1 / 10
SE IZDAVA KAMP PRIKOLKA VO GRADISTE
1 МКД
Цената не е фиксна
06.07.2021 18:48

Охрид / Охрид

se izdava kamp prikolka vo gradiste kompletno opremena.. ima sopstvena voda, boljer, tus, televizor. frizider . klima i drugo...

Povejke informacii na tel:
071/ 302 - 044


Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Кампинг

Се продава од:

aleksandar
Потврден огласувач
071302044
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам