1 / 12
OHRID APARTMANI VO CENTAR
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.09.2021 16:03

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

ИЗДАВАМ НОВИ АПАРТМАНИ ВО ЦЕНТАР ДО ХОТЕЛ РИВИЕРА СО ГРЕЕЊЕ , КЛИМА , КОМПЛЕТ ОПРЕМЕМЕНА КУЈНА, КАБЕЛСКА ТВ, БЕЗЖИЧЕН ИНТЕРНЕТ, ТЕРАСА СО ПОГЛЕД НА ЕЗЕРО И СТАР ГРАД, ПАРКИНГ ЗА АУТО, ТЕЛ. ЗА КОНТАКТ ----- 071 714 742


Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се бара од:

Лазо
Потврден огласувач
071714742
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам