1 / 10
gumi 17
50 €
Цената е фиксна
18.04.2022 16:57

Карпош / Скопје

.~~~DUNLOP MOTO GUMI ZA SITE MOTORI.I ZA KARTINZI GUMI POLOVNI ..VEGA....polovni gumi za motori.- od--50evra do 100---guma. 19gumi za enduro...19.i 21 za motocross..14-za skuteri.i 13 vnatresna nova.16.nova.i drugi razni i..5..gumi metzeler komplet 17..2018 god..

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Гуми и Бандажи

Се продава од:

slobodan
Потврден огласувач
077946383
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам