1 / 1
DIGITALEN vgradliv termometar toplometar
290 МКД
Цената е фиксна
09.08.2022 14:05

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Нов дигитален термомоетар со кабел, погоден за вградување во возило, гратис батерии.
Вкупна должина сосе кабел околу 1 метар.
Температурен распон од -50℃ до +70℃.
Точност ±1℃.
Чекор на мерење 0,1℃.
Цена 290,00 Денари

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Автомобилски додатоци

Се продава од:

Купи онлајн
Потврден огласувач
078806380
Испрати Е-маил до огласувачот

DIGITALEN vgradliv termometar toplometar

290 МКД

Par ogledalca za mrtov agol za na retrovizor

190 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам