1 / 9
Гума задна 150/70 ZR18 CONTINENTAL ConiGO TRIUMPH YAMAHA FZR
7.250 МКД
Со вклучен ДДВ
04.04.2022 07:30

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Гума задна 150/70 ZR18 M/C 70V TL CONTINENTAL ConiGO TRIUMPH YAMAHA FZR1000 GENESIS
Имаме на лагер, може да се купи веднаш преку интернет од нашата ВЕБ страна: motoparts.com.mk
достава за 1 ден низ цела Македонија, плаќање при превземање


www.motoparts.com.mk

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Гуми и Бандажи

Се продава од:

МОТОДЕЛОВИ - Велес (MotoParts)
Благој Ѓорев 152 Велес
Потврден огласувач
043522757
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам