1 / 12
Villa Nikola Ohrid .... ,,,,,
1 €
Цената не е фиксна
03.10.2021 16:26

Охрид / Охрид

Izdavame komplet opremeni sobi i apartmani vo Ohrid .Se naogame vo blizina na Biljanini Izvori na 800m od ezeroto i 1500m od gradot.
VILLA NIKOLA OHRID
tel. 00 389 70 43 22 90
https://www.facebook.com/pages/Villa-Nikola-Ohrid/540522409392705?fref=nf
https://www.youtube.com/watch?v=HdgKRBPWmF4&feature=youtu.be
www.villanikola.wordpress.com

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Се продава од:

nikola
Потврден огласувач
070432290
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам