08 Shk
10:07
60.000 €

Tiranë > Selita, Tirana e Re

Rrafte dhe Vende për magazinim

01 Shk
22:37
28 Jan
13:45
20 €

Durrës > Durrës

Të tjera

28 Jan
13:34
15 €

Durrës > Durrës

Të tjera

28 Jan
13:29
40 €

Durrës > Durrës

Ngrohje dhe Kondicioner / Stofë

28 Jan
13:28
28 Jan
13:24
23 Jan
09:53
300 Lekë

Durrës > Durrës

Kuzhinë / Mobilje kuzhine

15 Jan
21:25
11 Jan
09:44
50.000 €

Tiranë > Qyteti Studenti

Të tjera

05 Jan
17:10
70.000 Lekë

Tiranë > Rr. Xhanfize Keko, Q. Spitalore

Dhoma dite / Koltuqe

18 Dhj
15:55
18 Dhj
13:46
80.000 Lekë

Fier > Fier

Të tjera

18 Dhj
13:42
5.500 €

Tiranë > Selvia, Medreseja

Rrafte dhe Vende për magazinim

13 Dhj
09:43
30.000 Lekë
10 Dhj
11:50
85.000 €

Tiranë > Pezë

Të tjera

10 Dhj
07:30
400 €

Kavajë > Kavajë

Mbulesë dyshemeje / Qilima

06 Dhj
14:29
40.000 €

Durrës > Shijak

Të tjera

06 Dhj
12:41
25.000 Lekë
29 Nën
22:49
200 €

Përmet > Përmet

Kuzhinë / Kuzhinë komplete

24 Nën
13:44
14.000 Lekë

Tiranë > Selita, Tirana e Re

Dritë dhe ndriçim / Abazhurë

21 Nën
17:10
I negociueshëm

Tiranë > Lapraka, Instituti

Kopsht, Bimë / Hortikulturë – Pemë, Bimë

19 Nën
17:34
19 Nën
15:04
430.000 €

Tiranë > Farkë

Të tjera

18 Nën
17:46
31.160 €

Tiranë > Kombinati, Yzberishti

Të tjera

16 Nën
14:19
08 Nën
18:52
200 €

Tiranë > Lapraka, Instituti

Aparate shtëpiake / Të tjera

24 Tet
14:40
28 Sht
10:37
15.000 Lekë

Vlorë > Vlorë

Dhoma dite / Koltuk Tresh

28 Sht
10:30
27 Sht
17:36
2.000 Lekë

Tiranë > Qyteti Studenti

Dhoma fjetje / Komodina

27 Sht
17:33
15.000 Lekë

Tiranë > Qyteti Studenti

Të tjera

27 Sht
17:30
10.000 Lekë

Tiranë > Qyteti Studenti

Kuzhinë / Të tjera

27 Sht
17:20
22 Sht
19:46
17 Sht
21:05
I negociueshëm

Fier > Portëz

Të tjera

17 Sht
17:13
01 Sht
15:12
200 Lekë

Durrës > Durrës

Të tjera

30 Gsh
22:01
29 Gsh
13:19
Faqja 3 nga 7