Shitet Apartament 2+1 100m larg plazhit

Numri i njoftimit: 90123 | Postuar në: 01.06.2020, 14:51
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 80

Ngrohja: Te tjera

Kati: 2

Çmimi: 73.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet apartament me 2 dhoma gjumi në Sarandë. Apartamenti ndodhet në katin e 2-të në rrugën Butrinti afër plazhit, 100 m distancë në këmbë dhe ka pamje nga deti. Prona është e mobiluar dhe mund te shfrytezohet per qeradhenie ne sezonin turistik. e pajisur me certifikatë pronësie dhe ka siperfaqe totale 80m2. Eshte e organizuar ne: 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje me kuzhine te perbashket, 1 ballkon dhe 1 tualet. Na kontaktoni per informacion te metejshem ose per nje vizite te prona.

 Sarandë     Sarandë

Dërgo E-mail

 Bledar Mulla