Jepet me qera dyqan ne Ali Demi

Numri i njoftimit: 90083 | Postuar në: 05.08.2020, 16:58
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 37

Kati: 1

Ngrohja: Qendrore

Çmimi: 4 Lekë   40.000 Lekë

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Dyqane

Lloji i njoftimit: Me qira


Jepet me qera dyqan ne Ali Demi prane shkolles 1 Maj perball me Bar Oslo.Dyqani eshte 40m katror dhe i rikonstruktuar i pajisur me tualet dhe me vitrine xhami.Per me teper telefononi ne nr 0695386338 si dhe ne WhatsApp

 Tiranë     Ali Demi

Dërgo E-mail

 Alban