Goma te perdorura gjendje te mire 2 cop 13/90/110&13/70/130

Numri i njoftimit: 90046 | Postuar në: 09.07.2020, 08:51
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Madhësia: 13

Lloji i gomave: Goma verore+dimrore

Çmimi: 40 €

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Goma dhe Disqe / Goma

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten 2 goma te perdorura ne gjendje te mire.
Goma e pare 13/90/130=20 euro
Goma e pasme 13/70/130=20 euro
Te dyja =40 euro
Cel:+355696511122

 Tiranë     Qyteti Studenti

Dërgo E-mail

 altin