Shitet Apartament 2+1 ne Sarande me pamje nga deti

Numri i njoftimit: 90007 | Postuar në: 01.06.2020, 14:51
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 100

Ngrohja: Nuk ka

Kati: 5

Çmimi: 55.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Apartament me pamje nga deti ne Sarande,ne afersi te qendres 5 minuta distance me kembe larg plazhit dhe shetitores se qytetit.Prona ka nje siperfaqe totale prej 100 m2 ,ndodhet ne katin e 5-te ne zone te mire prane gjithe sherbimeve te nevojshme.Apartamenti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi,1 sallon dhe guzhine e perbashket,1 ballkon te madh dhe 1 tualet.Kontaktoni me ne per informcione te metejshme ose per nje vizite te prona

 Sarandë     Sarandë

Dërgo E-mail

 Bledar Mulla