Shitet Penthouse me pamje ballore ne Sarande

Numri i njoftimit: 88927 | Postuar në: 01.06.2020, 14:50
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 4

Sipërfaqja: 400

Ngrohja: Qendrore

Kati: 7

Çmimi: 215.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Një mundësi e përkryer për të zotëruar një Penthouse me tre dhoma gjumi në Sarandë, që ndodhet afër të gjitha sherbimeve..
Kjo pronë gëzon një tarracë të madhe para me pamje mahnitëse dhe panoramike të qytetit, që është ideale për argëtim,Ajo është e vendosur në një zonë të qetë të qytetit ku mund të gjeni paqen dhe relaksimin qe kerkoni.Prona ndodhet ne katin e 6-te te nje ndertese te re dhe me cilesi te larte dhe ka nje hapesire totale prej 400m2.Është me dokumentacion te rregullt.
Eshte e organizuar ne:3 dhoma gjumi,1 sallon i madh me kuzhinë të përbashkët,3 tualeta,një verande shumë te madhe.Na kontaktoni per informacione te metejshme ose per nje vizite te prona.

 Sarandë     Sarandë

Dërgo E-mail

 Bledar Mulla