Shitet Apartament 1+1 me pamje anesore nga deti

Numri i njoftimit: 88919 | Postuar në: 01.06.2020, 14:53
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 60

Ngrohja: Nuk ka

Kati: 4

Çmimi: 48.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Apartament me pamje anesore nga deti ne rrugen Gjergj Araniti.Prona ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri,prane rruges kryesore.Ka nje siperfaqe totale prej 60 m2,eshte i organizuar nga 1 sallon dhe guzhine e perbashket,1 dhome gjumi,1 tualet dhe 2 ballkone.Pallati eshte i ri i pajisur me ashensor,ka ndertim me cilesi te larte.Zona eshte e qete,e zhvilluar dhe shume e preferuar nga vendasit dhe te huajt.Prane mund te gjeni te gjitha sherbimet e nevojshme.

 Sarandë     Sarandë

Dërgo E-mail

 Bledar Mulla