OKAZION APARTAMENT 2+1 I MOBILUAR PAMJE FANTASTIKE

Numri i njoftimit: 88912 | Postuar në: 01.06.2020, 14:52
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 96

Ngrohja: Qendrore

Kati: 5

Çmimi: 69.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet apartament 2+1 96m2 ne Sarande ne rrugen Gjergj Araniti.Prona ndodhet ne katin e 5 te nje pallati cilesor te pajisur me ashensor.Apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe perbehet nga: 2 dhoma gjumi,1 sallon me guzhine te perbashket,1 tualet,1 ballkon me pamje ballore nga deti.Mos e humbisni kete rast dhe kontaktoni per te perfituar me cmimin me te mire ne treg.

 Sarandë     Sarandë

Dërgo E-mail

 Bledar Mulla