Golf 3 Kabriolet.1.8 Benzin/Gaz Manual V 94

Numri i njoftimit: 86781 | Postuar në: 12.07.2019, 11:14
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: VW Volkswagen

Modeli: Golf

Viti: 1994

Karburanti:: Benzinë dhe Gaz

Kilometra:: 45000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Makinë Qyteti

Ngjyra: e kuqe

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 1.500 € i pa diskutueshëm   1.600 €

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Golf 3 Kabriolet.1.8 Benzin/Gaz Manual . .Me Dokumenta 1 Vit.Motorike Xhenerike Estetike Super Gjendje.Ksena Xhama Elektrik Radio CD Aux.Mbyllje Qendrore Me Pult. Me dy celesa , Disqe Alumin Makine ,Marmita zhurmuse ,,Sport...Kontaktoni 0674002996 ..TONi....i padiskutushem FLM....

 Durrës     Shijak

Dërgo E-mail

 TiMI Toni