Shitet Rrulot Lord-Munsterland-Caravan...

Numri i njoftimit: 86780 | Postuar në: 19.07.2019, 11:22
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Wartburg

Modeli: Tjetër model

Viti: 2004

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 0

Transmetuesi: Manuale

Ngjyra: flori

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 2.500 € i pa diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Rrulot Lord-Munsterland-Caravan..Me 1 dopje krevat dhe dy teke ,Guzhine . etjer ...Kontaktoni...0693103421....

 Durrës     Shijak

Dërgo E-mail

 TiMI Toni