Opel Meriva motorr 1.7 Diesel..

Numri i njoftimit: 86728 | Postuar në: 19.07.2019, 11:22
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Opel

Modeli: Meriva

Viti: 2005

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 130000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Makinë Qyteti

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 2.700 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Opel Meriva motorr 1.7 Diesel. Viti prodhimit 2006 ,Klima trronic, Xhama te zi origjinal , Kambio manuale, Makina eshte teper ekonomike dhe Shum e mbajtur , Ne super gjendje Mekanike dhe Motorrike ,Me dogane te paguar , Kontaktoni tek ky Numer ....
0697751726 ...Renato....

 Durrës     Shijak

Dërgo E-mail

 TiMI Toni