Shiten ullinj shekullor 200 Vjecar

Numri i njoftimit: 86727 | Postuar në: 23.11.2019, 19:33
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 700 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Te tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Ullinjt jane 200 vjecar ne gjendje teper te mire dhe te mirembajtur. Shiten secili 700 Euro. Shiten bashke me token . Te interesuarit te kontaktojne ne nr 0696862045

 Durrës     Shijak

Dërgo E-mail

 migena seferi