WVolzvagen GOLF 5 Benzin /Gaz Viti 2008..

Numri i njoftimit: 86717 | Postuar në: 19.07.2019, 11:22
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: VW Volkswagen

Modeli: Golf

Viti: 2008

Karburanti:: Benzinë dhe Gaz

Kilometra:: 140000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Makinë Qyteti

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 4.900 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


WVolzvagen GOLF 5 Benzin /Gaz Landi Renzo Viti 2008..Kompjuter Bordi Klima trronic Airbag /Abies , Etjere , Makina E Sapoardhur Me Dogane te Paguar Akull si e re ,Per me Shume info Kontaktoni, 0697751726 ,Renato , Cmimi i Diskutushem FLM ....

 Durrës     Shijak

Dërgo E-mail

 TiMI Toni