Apartament ne shitje 1+1.Prane detit

Numri i njoftimit: 86707 | Postuar në: 19.05.2019, 15:55
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 65

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 6

Çmimi: 37.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Apartament ne shitje 1+1 zonen turistike te qytetit prane Grand Hotel.Eshte e pajisur me certifikate pronesie.Kati 6 dhe vetem 30- 40 m nga deti.Zone mjaft e qete.Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni. Viber Whats Up +355692582610

 Sarandë     Sarandë

Dërgo E-mail

 gentjan