Apartament ne shitje 2+1.Prane Detit

Numri i njoftimit: 86706 | Postuar në: 19.05.2019, 15:53
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 90

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 6

Çmimi: 60.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Apartament per shitje ne Rrugen "Butrinti",prane Hotel Grand. Vetem 30-40 m nga deti..Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenjie, 2 dhoma gjumi,2 tualete dhe 2 ballkone . Ka nje siperfaqe te pergjithshme prej 90 m2 dhe eshte e pajisur me hipoteke .Kati 6.
Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni! viber whats up +355692582610

 Sarandë     Sarandë

Dërgo E-mail

 gentjan