Mercedez C203 Facelift Sport Edition 220 cdi 2006

Numri i njoftimit: 86688 | Postuar në: 09.09.2019, 08:35
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mercedes-Benz

Modeli: C 220

Viti: 2006

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 250000

Transmetuesi: Tiptronik

Tipi: Portobagazh

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i huaj

Çmimi: 5.800 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet : Mercedez W203 Evo Facelift Sport Edition 220 cdi euro 4 viti i prodhimit 13/10/2006 , kilometrat origjinale jane 265469 km. Portobagazh pasqyrat me palosje, condicioner klima navikator disqe alumini, disponon edhe 4 goma dimri me disqe alumini,kamjo automat tip tronic me 2 celsa .Makina eshte shume e paster si nga jasht ashtu edhe nga brenda.Gjendja motorrike edhe xhenerike shume e mire. Makina ndodhet ne Gjermani dhe vjen me porosi perfshire rrugen edhe doganen . Cmimi 5800 euro.Te interesuarit te telefonojne +355696511122

 Tiranë     Qyteti Studenti

Dërgo E-mail

 altin