Shitet vile 3kateshe te kodra e Priftit

Numri i njoftimit: 86674 | Postuar në: 22.03.2020, 08:44
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 6

Sipërfaqja: 310

Numri i kateve: 3

Ngrohja: Qendrore

Sipërfaqja e oborrit: 400

Çmimi: 300.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet vile 3 kateshe te kodra e Priftit.Vila ka siperfaqe totale ndertimi 310m2 dhe truall 400m2.Vila dhe trualli jane me hipoteke.Brendasiperfaqes se truallit prej 400 m2 eshte e ndertuar dhe nje shtepi 1 kateshe me hipoteke qe ka siperfaqe 68 m2 qe duhet rikonstruktuar.Vila ka sistem ngrohje-ftohje ciller.Vila shitet per arsye emigrimi,bashkimi familjar.Vila shitet me mobilim 300000 euro.Pa mobilim shitet 270000 euro.Tel 00355695291520

 Tiranë     Rr. Xhanfize Keko, Q. Spitalore

Dërgo E-mail

 angjelin