Apartament ne shitje 1+1.Vija Pare

Numri i njoftimit: 85638 | Postuar në: 12.04.2019, 10:41
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 76

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 7

Çmimi: 78.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet apartament 76 m 2 ne Sarande ne zonen turistike dhe me te frekuentuar.Apartamenti ndodhet ne vije te pare,punime cilesore si edhe administrator pallati.Banoret jane te gjithe shtetas te huaj.
Shitet sebashku me pajisjet shtepiake.Per me shume info na kontaktoni. Viber Whats Up +355692582610

 Sarandë     Sarandë

Dërgo E-mail

 gentjan