Shitet Hotel 3 katesh ne Golem-Durres

Numri i njoftimit: 83539 | Postuar në: 28.07.2019, 09:06
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloij i Hotelit: Hotel me Plazh

Yjet: 3 (***)

Çmimi: 450.000 € i diskutueshëm

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Hotele

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Hotel 3 katesh ne Golem-Durres.Hoteli ka siperfaqe ndertimi totale 620 m2 dhe 500 m2 truall rreth e perqark.Hoteli dhe trualli jane me hipoteke.Hoteli ka 15 dhoma me krevat dopjo ku secila dhome ka aneks gatimi,tualet,ballkon.Gjithashtu hoteli ka edhe 3 dhoma per femije.Hoteli eshte i kompletuar dhe me klientele te pervitshme te rregullt.Hoteli ndodhet 50 metra larg nga plazhi.Hoteli shitet per arsye familjare me cmim 450000 euro.Tel 00355695291520

 Kavajë     Golem

Dërgo E-mail

 angjelin