Shitet dyqan te ish-fusha e Aviacionit Tirane

Numri i njoftimit: 78321 | Postuar në: 20.02.2019, 07:05
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 26

Kati: 0

Ngrohja: Me rrymë

Çmimi: 45.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Dyqane

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet dyqan me siperfaqe 26 m2 ne zonen e ish-fushes se Aviacionit Tirane.Dyqani eshte me hipoteke si njesi tregtare.Dyqani aktualisht eshte parukeri dhe funksionon tip dyplex,pasi lartesia e tij eshte 4.70 m.Dyqani shitet i kompletuar ose bosh,pasi mund te perdoret per cdo lloj aktiviteti.Dyqani shitet 45000 euro.Tel 00355695291520

 Tiranë     Ish Fusha e Aviacionit

Dërgo E-mail

 angjelin