Apartament ne shitje 2+1.136 m2.

Numri i njoftimit: 78296 | Postuar në: 30.03.2019, 08:52
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 136

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 5

Çmimi: 100.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet apartament ne rrugen e 5-t me siperfaqe totale 136 m2.Apartamenti ka pamje full nga deti si salloni edhe dhoma e gjumit.Apartamenti ka nje ndarje ne sallon sebashku me kuzhinen,2 dhoma gjumi,2 tualete,dhe 3 ballkone..Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni. Viber Whats Up +355692582610

 Sarandë     Sarandë

Dërgo E-mail

 gentjan