Shtepi me qera dhom e guzhin e kompletuar kati 7 me ashensor

Numri i njoftimit: 78293 | Postuar në: 19.02.2019, 20:31
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 1

Sipërfaqja: 89

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 7

Çmimi: 220 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Jepet shtepi me qera 1+1 dhom e guzhine 56 m2 siperfaqe banimi edhe 36 m2 verande.Adresa Rruga Besim Alla pallati "Daks 2009" perball Misto Mames e kompletuar dhe e mobiluar me te gjith aksesoret e kohes. Cmimi i qeras 220 euro ne muaj. Cel ; +355696511122

 Tiranë     Qyteti Studenti

Dërgo E-mail

 altin