Ford Focus 1.8 Nafte TDDi Ghia..Pomp Mekanike..Injetor Mekan

Numri i njoftimit: 77247 | Postuar në: 14.11.2018, 19:36
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Ford

Modeli: Focus

Viti: 2000

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 110000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Makinë Qyteti

Ngjyra: e zezë

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 1.700 € i pa diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


OKAZiONN..Ford Focus 1.8 Nafte TDDi Ghia..Pomp Mekanike..Injetor Mekanik..Manual Viti 2000.Makina Posedon. Abies.Aribag..Kondisioner..Xhama Elekrik..Muzik Player..Mbyllje Qendrore Centralizata..Motorrike.Xhenerike Super Gjendje..Estetike. Si Brenda Dhe Jashte..Super e Paster. E Sapo Ardhur Me Dogane Te Paguar..Gati Per Targim..Kontaktoni. ..0676148337.. Timi ...i Padiskutushem FLm ...

 Durrës     Shijak

Dërgo E-mail

 TiMI Toni