Shes apartament 1+1 ne porcelan,ne pallat parafabrikat

Numri i njoftimit: 76930 | Postuar në: 26.09.2019, 07:39
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 52

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 2

Çmimi: 40.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes apartament 1+1 me siperfaqe 52 m2 ne pallat ekzistues parafabrikat.Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 6 katesh.Apartamenti eshte i rregulluar dhe i mobiluar.Apartamenti ka pamje nga jugu.Apartamenti ndodhet prane kompleksit xhura ne porcelan,Tirane.Apartamenti shitet me cmim 40000 euro i mobiluar ne menyre moderne.Pa mobilim,cmimi diskutohet.Tel 00355695291520

 Tiranë     Kamëz

Dërgo E-mail

 angjelin