Dy kolltuqe dhe nje tavoline xham

Numri i njoftimit: 73796 | Postuar në: 23.03.2019, 10:55
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 90 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma dite / Koltuqe

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten dy kolltuqe dhe nje tavoline mezi xham ne Unaze te Re. Shiten bashke ose vec e vec. Nese jeni te interesuar ju lutemi te telefononi. 10,000 leke te reja.

 Tiranë     Kashar

Dërgo E-mail

 Besi