Shes apartament 2+1 ne zonen e freskut rruga e dajtit

Numri i njoftimit: 73556 | Postuar në: 06.12.2018, 07:24
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 90

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 3

Çmimi: 50.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes apartament 2+1 me siperfaqe 90 m2 ne zonen e freskut,200 metra siper restorant freskut,rruga e dajtit.Apartamenti eshte me hipoteke dhe shitet bosh me cmim 50000 euro.Cmimi eshte i padiskutueshem.Tel 00355695291520

 Tiranë     Dajt

Dërgo E-mail

 angjelin