okazion

Numri i njoftimit: 72455 | Postuar në: 26.04.2018, 17:57
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 68

Ngrohja: Te tjera

Kati: 1

Çmimi: 4.000.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


shiten 2 apartamente 2+1 me sip 68m2
apartamenti i par ndodhet ne katin perdhes dhe mund te kthehet edhe dyqan dhe eshte i parregulluar
apartamenti i dyte ndodhet ne katin e par banim dhe eshte i rregullu dhe i mobiluar
apartamentet ndodhen ne te njejtin objekt dhe shiten per arsye emigrimi

 Elbasan     Elbasan

Dërgo E-mail

 bujar