Apartament ne shitje 2+1.100 m2.

Numri i njoftimit: 72416 | Postuar në: 09.01.2019, 12:24
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 100

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 3

Çmimi: 75.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Apartament per shitje ne lagjen nr 4 te Sarandes. Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenjie, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone . Ka nje siperfaqe te pergjithshme prej 100 m2 dhe eshte e pajisur me hipoteke Shitet se bashku me pajisjet dhe orendite shtepiake.
Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!

 Sarandë     Sarandë

Dërgo E-mail

 gentjan