Shes apartament 2+1 ne zonen e freskut

Numri i njoftimit: 70042 | Postuar në: 03.10.2019, 12:52
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 110

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 4

Çmimi: 55.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes apartament 2+1 me siperfaqe 110 m2 me hipoteke.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 8 katesh me ashensor dhe hipoteke.Apartamenti ndodhet prane thesarit ne zonen e freskut.Shitet 55000 euro.Tel 00355695291520

 Tiranë     Dajt

Dërgo E-mail

 angjelin