Shes apartament 2+1 prane gjimnazit petro nini luarasi

Numri i njoftimit: 70041 | Postuar në: 22.03.2020, 08:45
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 106

Ngrohja: Qendrore

Kati: 10

Çmimi: 125.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes apartament 2+1+aneks+ 2 tualete+2 ballkone,me siperfaqe 106 m2 neto me hipoteke.Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor dhe me hipoteke.Pozicioni ku ndodhet apqartamenti i jep vlere investimit per banim dhe per zyra.Apartamenti eshet i rregulluar dhe i mobiluar ne menyre luksoze.Shitet 125000 euro.Tel 00355682812116

 Tiranë     Selita, Tirana e Re

Dërgo E-mail

 ALESIO