shitet papafingo kati i fundit

Numri i njoftimit: 69983 | Postuar në: 16.03.2019, 13:19
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 4

Sipërfaqja: 260

Ngrohja: Qendrore

Kati: 9

Çmimi: 65.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Shitet hyrje e re Apartamenti Papafingo (tarrace) 250 meter katrore perbehet nga : 2 dhoma gjumi 1 sallon te madh 2 banjo ballkon te madh. Apartamenti ka dy ashencore dhe Ndodhet ne katin e fundit tek rruga Shtraus ne qender te Lezhes. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Na kontaktoni ne numrin 069 399 3993 ose viber +355693993993.
Faleminderit.

 Lezhë     Lezhë

Dërgo E-mail

 Xx