Mercedes E320 cdi evo 4 matic 4×4 avantgarde full

Numri i njoftimit: 67794 | Postuar në: 09.06.2019, 12:38
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mercedes-Benz

Modeli: E 320

Viti: 2006

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 200000

Transmetuesi: Tiptronik

Tipi: Limuzinë

Ngjyra: e zezë

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 7.000 € i pa diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet/Nderrohet Mercedez Benz E320 CDI EVO 4MATIC 4x4, me te 4 rrota aktive, automat viti i prodhimit 08/09/2006 full ne gjendje shume te mire.
2,987 kubike, pra nuk e kap taksa e lluksit.
Makina eshte teper e rehatshme e sigurt dhe e shpejte.

Opsionet si me poshte:
Ngjyra e makines blu e erret ;
Sistemi Parktronic para mbrapa ;
Sediljet e para me ngrohje, ftohje, memorje dhe fryrje te pjeseve te sediljes per komoditet.
Tapiceri lekure ngjyre bezhe;
MP3, DVD, navigation, 6 CD Changer MP3;
4 zona klima perpara dhe mbrapa (thermotronic);
Dritat xenon bixenon perpara levizin sipas drejtimit te timonit;
Sistem alarmi per fryrjen e gomave;
Nga pas perde me komandim ne timon;
Sistem stabilizimi me ajer me 2 nivele lartesie dhe 3 nivele fortesie;
Sistemi sound Harman Cardon;
Larese fenerash perpara;
Gomat te reja sapo jane vene Michelin Primacy 245\45\R17 disqe alumini;
Pasqyrat me auto erresim;
Pilot Automatik;
Prodhuar per Hollande;
200,000 Kilometra
Dokumentat te paguara deri ne Maj 2020!;
full full full!
Sherbimet e kryera : Vaj filtra motorri edhe kamjos , ferrota tamburo para mbrapa .Makina eshte shume e paster nga jashte edhe nga brenda e perdorur nga dy pronar. Shitet per arsye mosperdorimi.

Makines i jane bere te gjitha sherbimet ne kohe!

Cmimi 7000 euro, i pa diskutueshem.
Cmimi eshte nen vleren e tregut, per aresye qe me duhen leke.
Mundesi nderrohet me makine te te njejtit vit apo me te re.
Preferoj makina japoneze apo gjermane cilindrata te vogla.
Te interesuarit serioze te telefonojne :Cel . +355696511122

 Tiranë     Qyteti Studenti

Dërgo E-mail

 altin