Shes apartament 3+1,prane pazarit te ri

Numri i njoftimit: 65559 | Postuar në: 11.02.2019, 07:32
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 4

Sipërfaqja: 140

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 3

Çmimi: 160.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes apartament 3+1+2 tualete+3 ballkone,me siperfaqe 140 m2 neto me hipoteke.Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor dhe hipoteke.Pamja e apartamentit eshte nga J-P me diell pothuaj gjithe diten.Apartamenti eshte mjaft cilesor dhe i shtruar totalisht me parket.Shitet me cmim 1200euro/m2 ose160000 euro.Mund te nderrohet me apartament 1+1 brenda unazes ne pallat te ri nga kati i 2 deri ne katin e 7 jo te fundit,plus diferencen.Tel 00355695291520

 Tiranë     Selita, Tirana e Re

Dërgo E-mail

 angjelin