Shes apartament 2+1 ne zonen e VASIL SHANTOS

Numri i njoftimit: 65557 | Postuar në: 06.12.2018, 07:25
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 80

Ngrohja: Qendrore

Kati: 10

Çmimi: 70.000 € i pa diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes apartament 2+1 me siperfaqe 80 m32 ne zonen e bllokut te banimit te Vasil Shanto prane zyrave te KESH-it.Apartamenti eshte ne katin e dyte te nje pallati 10 katesh me ashensor dhe me hipoteke.Shitet 70000 euro..Cel 00355695291520

 Tiranë     Selita, Tirana e Re

Dërgo E-mail

 angjelin