OKAZION SHITET SHTEPI 2+1 102 M2 + 25M2 JASHT CERTIFIKATES

Numri i njoftimit: 64346 | Postuar në: 30.08.2017, 23:04
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 102

Numri i kateve: 5

Ngrohja: Me rrymë

Sipërfaqja e oborrit: 25

Çmimi: 75.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


SHITET SHTEPI 2+1 NE LAGJEN PAVARSIA RRUGA GJERGJ ARANITI.VLORE
SHTEPIA NDODHET NE NJE NGA ZONAT ME TE FREKUENTUARA DHE SISTEMUARA NE QYTETIN E VLORES.
SHTEPIA ESHTE NE KATIN E 3 BANIMI, ME DY BANJO TE CILAT JANE ME DRITARE DHE DRITE DHE AMBIENTE TE CILAT MUND TE PERSHTATEN LEHTESISHT DHE NE SHTEPI 4+1, PASI SHTEPIA ESHTE 102 M2 CERTIFIKATE DHE 25 M2 BALLKON JASHTE CERTIFIKATES, POR I PAJISUR ME LEJE NDERTIMI PER TE KRIJUAR NJE DHOME TJETER OSE NJE KOPESHT SIPAS DESHIRES.
SHTEPIA NE TE GJITHE HAPSIREN E SAJ KA DRITE DHE DIELL.
SHTEPIA ESHTE E RREGULLUAR DHE SISTEMUAR ME DHOME CIFTI, DHOME FEMIJESH SI DHE SALLONI I MOBILUAR TOTALISHT.
SHITET PER ARSYE EMIGRIMI. ÇMIMI ESHTE 75.000 EURO I DISKUTUESHEM.
NR I KONTAKTIT 0697754228

 Vlorë     Vlorë

Dërgo E-mail

 Fatbardha Ymeraj