SHES APARTAMENT 1+1 NE SHENGJIN LEZHE

Numri i njoftimit: 59984 | Postuar në: 22.03.2020, 08:44
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 80

Ngrohja: Qendrore

Kati: 4

Çmimi: 36.000 € i pa diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


APARTAMENTI KA SIPERFAQE 80 M2 DHE PERBEHET NGA NJE DHOME GJUMI,KUZHINE-SALLON,BANJO ME DRITARE ,BALLKON.APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E 4 TE NJE PALLATI TE RI ME ASHENSOR DHE HIPOTEKE.CMIMI 36000 EURO.SHITET PER ARSYE FAMILJARE.

 Lezhë     Shëngjin

Dërgo E-mail

 ALESIO