SHES APARTAMENT 2+1 PRANE FAKULTETIT TE GJEOLOGJI- MINIERA

Numri i njoftimit: 59960 | Postuar në: 22.03.2020, 08:45
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 91

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 6

Çmimi: 126.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


APARTAMENTI KA SIPERFAQE 91 M2 DHE NDODHET NE KATIN E 6 TE NJE PALLATI TE RI ME ASHENSOR DHE HIPOTEKE.KA DY DHOMA GJUMI,SALLON-KUZHINE,BANJO,DY BALLKONE.ESHTE MJAFT CILESOR DHE NDODHET NE NJE ZONE MJAFT TE PREFERUAR KU NDIHET FRESKIA E GJELBERIMIT TE KODRAVE TE LIQENIT ARTIFICIAL TE TIRANES.SHITE 115000 EURO.CMIMI DISKUTOHET.PAMJA E APARTAMENTIT ESHTE NGA L DHE J.

 Tiranë     Qyteti Studenti

Dërgo E-mail

 ALESIO