SHES APARTAMENT 2+1 MJAFT CILESOR

Numri i njoftimit: 59918 | Postuar në: 22.03.2020, 08:44
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 100

Ngrohja: Qendrore

Kati: 5

Çmimi: 90.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


APARTAMENTI KA SIPERFAQE 100 M2 DHE PERBEHET NGA DY DHOMA GJUMI,SALLON-KUZHINE,NJE BANJO,DY BALLKONE,DEPO MATERIALESH,APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E 5 TE NJE PALLATI TE RI 8 KATESH ME ASHENSOR DHE ME HIPOTEKE.PALLATI ESHTE ME TERMOIZOLIM GJE QE BEN TE JETE I NGROHTE PER DIMER DHE I FRESKET PER VERE.KA PAMJE J-L ME FUSHEPAMJE TE GJERE.SHITET PER ARSYE FAMILJARE ME CMIM 90000 EURO I MOBILUAR.TEL 00355682812116

 Tiranë     Rr. Xhanfize Keko, Q. Spitalore

Dërgo E-mail

 ALESIO