Stop i pasem Golf 2 krahu majte i perdorur

Numri i njoftimit: 55774 | Postuar në: 28.03.2020, 20:05
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 25 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Pajisje / Aksesore të automobilave

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet stop i pasem golf 2 krahu majte ne gjendje shum te mire. Cmimi 25 euro. Cel;+355696511122

 Tiranë     Qyteti Studenti

Dërgo E-mail

 altin