Mercedes E220 avangart cdi automat

Numri i njoftimit: 53451 | Postuar në: 13.12.2018, 17:22
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mercedes-Benz

Modeli: E 220

Viti: 2000

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 200000

Transmetuesi: Automatike

Tipi: Limuzinë

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 3.500 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Makinat e markes Mercedes Benz njihen si makinat me te forta dhe me te sigurta qe ekzistojne!
Shitet ; Mercedez E210 avangart 220cdi kamjo automat tronic kondicioner klima me sherbime te sapo kryera si vaj filtra 4 goma te reja amortizator 4 te rinj koka zbare etj .Cmimi 3500 euro i diskutueshem .Te interesuarit te telefonojne cel ; +355696511122

 Tiranë     Qyteti Studenti

Dërgo E-mail

 altin