Toyota Rav 4 2.2 D-4D 2010 Full Extra Automatike

Numri i njoftimit: 53381 | Postuar në: 09.10.2018, 17:10
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Toyota

Modeli: RAV 4

Viti: 2010

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 130000

Transmetuesi: Automatike

Tipi: Foristradë - SUV

Ngjyra: flori

Regjistrimi: i huaj

Çmimi: 16.900 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


-- AUTO KANANI
-- SALLONI MAKINAVE GJERMANE FIER
-- TOYOTA RAV 4 Crossover Luxury
-- VITI I PRODHIMIT : 2010
-- MOTORRI ; 2.2 DIESEL D4D
-- KAMBIO AUTOMATIKE 6 MARSHA
-- FUQIA : 150 PS
-- 130.000 KM ME GARANCI DHE LIBER SERVISI
-- KLIMATRONIK
-- KONSUMI MESATAR 7,2 l/100km
-- EURO 5
-- 4X4
-- PEDANA
-- BAXHA XHAMI
-- KEYLESS-GO 2 CELSA
-- MARSHA NE TIMON F1
-- SALLON LEKURE
-- DISQE ALUMINI
-- KAMER MBRAPA
-- SENSOR PARKIMI
-- NAVIGATOR SATELITOR
-- MULTIMEDIA INTERFACE AUX USB CD MP3 DVD HDD ETJ
-- BLUETOOTH AUDIO HEARING
-- STOPA LED
-- DRITA DITE LED
-- ABS/ESP AIRBAGS
-- KOMANDA NE TIMON
-- XHAMAT E ZINJ ORIGJINALE
-- GANXHE PER TERHEQJE

MAKINA ESHTE E SAPOARDHUR NGA GJERMANIA . ESHTE E VECANTE NE LLOJIN E SAJ DHE FULL OPTIONAL . TVSH (DOGANA) E PAGUAR GATI PER TARGA. CMIMI 16900 EURO I DISKUTUESHEM .
MOS HEZITONI TE NA VIZITONI NE AMBJENTET E AUTO KANANI

PER ME SHUME INFORMACION :
CEL : 0697521978
(Viber + Whats Up )

 Fier     Fier

Dërgo E-mail

 KananiAutomobile